Individuální výuka

Home    Jazykové kurzy    Individuální výuka

Časová flexibilita, tempo a intenzita výuky...

Nemáte časové možnosti docházet do skupinových kurzů nebo máte jinou představu o formě výuky jazyka? Pak je pro vás vhodná individuální výuka angličtiny, němčiny v naší jazykové škole. Naši lektoři se plně přizpůsobí individuálním požadavkům, časovým možnostem, představě o výuce a tempu studia. S individuální výukou jazyka můžete začít kdykoli chcete.

  • Přizpůsobení se individuálním možnostem - tempo a intenzitu výuky můžete měnit dle svého uvážení, lektor se plně přizpůsobí vašim jazykovým znalostem a požadavkům.
  • Časová flexibilita – vy určujete čas a místo výuky, nemusíte si stanovit pevný termín na každý týden, záleží jen na vás.
  • Obsah výuky – výuku lze zaměřit na to, co potřebujete – gramatiku, konverzaci, přípravu k mezinárodní zkoušce či náplně studia střídat dle vašich potřeb.
  • Individualita – nemusíte se ohlížet na ostatní studenty, kteří mohou mít při výuce jiné tempo.

Máte zájem o individuální výuku?

1 osoba
od 370 Kč / 45 min
od 490 Kč / 60 min
od 720 Kč / 90 min
Skupina 2 osoby
od 210 Kč * / 45 min
od 270 Kč * / 60 min
od 400 Kč * / 90 min
* cena za 1 osobu
Skupina 3 osoby
od 150 Kč * / 45 min
od 200 Kč * / 60 min
od 290 Kč * / 90 min
* cena za 1 osobu

Chci více informací o individuální výuceProsíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat...

Stiskem tlačítka „odeslat formulář“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky/rezervace jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.