Přihláška na kroužek angličtiny v ZŠ Soběslav (Komenského)

Jazyk.cz: › Wattsenglish pro školy a školkyPřihláška na kroužek angličtiny v ZŠ Soběslav (Komenského)

výuka
45 min / týden
cena za pololetí
1300 Kč + učební materiály (200Kč)
termín
čtvrtek 14:00 - 14:45 (3. třída)
učebnice
Our World 1
kapacita
10 dětí
lektor
Amy
O kurzech
Kurz bude probíhat jednou týdně v prostorách ZŠ Komenského v Soběslavi a bude založený na metodice Wattsenglish, která bude vhodně kombinovaná s učebnicí Our World 1 od nakladatelství National Geographic Learning. Učebnice jsou plné úžasných obrázků a děti motivují k osvojování všech jazykových dovedností a to pomocí her, písniček i zábavných projektů. Důraz bude kladen na aktivní komunikaci a rozvoj druhého jazyka co nejpřirozenější cestou.

Přihláška na kroužek angličtiny v ZŠ Soběslav.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Kroužek angličtiny v ZŠ Soběslav
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Wattsenglish pro školy a školkyPřihláška na kroužek angličtiny v ZŠ Soběslav (Komenského)


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz