Přihláška na kroužek angličtiny v ZŠ Planá nad Lužnicí

Jazyk.cz: › Wattsenglish pro školy a školkyPřihláška na kroužek angličtiny v ZŠ Planá nad Lužnicí

výuka
50min/týden
cena za pololetí
1920Kč + učební materiály
termíny
pondělí 13:00 - 13:50 (2.+3. třida) 14:00 - 14:50(1.+2. třida)
učebnice
Beep 1 a Wow Green
kapacita
10 dětí
lektor
Markéta
O kurzech
Kurz bude probíhat jednou týdně v prostorách ZŠ v Plané nad Lužnicí a bude založený na metodice Wattsenglish, která bude vhodně kombinovaná s učebními materiály Beep 1 z nakladatelství Richmond a Wow Green Wattsenglish. Učebnice jsou plné úžasných obrázků a děti motivují k osvojování všech jazykových dovedností a to pomocí her, písniček i zábavných projektů. Důraz bude kladen na aktivní komunikaci a rozvoj druhého jazyka co nejpřirozenější cestou.

Přihláška na kroužek angličtiny v ZŠ Planá n. Lužnicí. Prosím napište do vzkazu, který z kurzů bude Vaše dítě navštěvovat.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Kroužek angličtiny v ZŠ Planá n. Lužnicí
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Wattsenglish pro školy a školkyPřihláška na kroužek angličtiny v ZŠ Planá nad Lužnicí


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz