O společnosti

Jazyk.cz: › O společnosti

Naše jazyková škola působí na Táborsku od roku 2010. Jsme menší rodinná škola se sídlem v Soběslavi. V současné době nabízíme výuku těchto jazyků: angličtina, němčina, francouzština. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Naši lektoři jsou zkušení učitelé s pedagogickým vzděláním, kteří dokáží pomoci každému, kdo se chce naučit cizí jazyk, uspět u zkoušky a také motivují děti, aby učení se cizím jazyků přijaly jako součást svého života.

Současně provozujeme internetové knihkupectví a ze zahraničí dovážíme nejen knihy, ale i kreativní a motivační věci pro děti (samolepky, odznáčky, razítka...), které ocení každá paní učitelka...Jazyk.cz: › O společnosti


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz