Němčina pro dospělé (středně pokročilí)

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostNěmecký jazykKurzy pro dospěléNěmčina pro dospělé (středně pokročilí)

výuka
60 min / týden
cena za pololetí
2000 Kč + učební materiály
termín
středa 15 - 16 hod
učebnice
Schritte international 5
kapacita
5 studentů
lektor
Dita
popis
Kurz německého jazyka určený pro pokročilejší studenty, kteří již umí dobře komunikovat a své znalosti si chtějí i nadále prohlubovat. Lekce probíhají v naší jazykové škole. Začátek kurzu 10. října.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Němčina pro dospělé (středně pokročilí)
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostNěmecký jazykKurzy pro dospěléNěmčina pro dospělé (středně pokročilí)


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz