Němčina pro 2. stupeň ZŠ

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostNěmecký jazykKurzy pro děti a školákyNěmčina pro 2. stupeň ZŠ

výuka
60 min / týden
cena za pololetí
1800 Kč + učební materiály
termín
středa 17:00 - 18:00
učebnice
Beste Freunde
kapacita
7 dětí
lektor
Dita, Jana
popis
Kurz německého jazyka určený především pro děti pátých a šestých stříd, které by si rády osvojily základy německého jazyka.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Němčina pro 2. stupeň ZŠ
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostNěmecký jazykKurzy pro děti a školákyNěmčina pro 2. stupeň ZŠ


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz