Tenisové soustředění s angličtinou 2018

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykTenisové soustředění s angličtinou 2018

SKT Planá nad Lužnicí a jazyková škola Soběslav jazyk.cz pořádají

V průběhu prázdnin se na kurtech SKT Planá nad Lužnicí uskuteční tenisová soustředění spojená s výukou anglického jazyka.

Termíny konání jsou 9. - 13. července a 20. - 24. srpnaSoustředění je pro děti ve věku od 5 do 14 let, vhodné i pro začátečníky. Pod vedením trenérů bude probíhat jak tenisový trénink, tak kondiční příprava. Můžete se těšit i na závěrečný turnaj a spoustu dovednostních cvičení a her. Součástí soustředění bude každý den výuka anglického jazyka s kvalifikovanou lektorkou. Výuka bude probíhat zábavnou formou a zaměříme se především na komunikaci, ale i na zvládnutí a procvičení již nabytých základů. Soustředění s angličtinou bude probíhat každý den od 9 do 15 hodin. Oběd bude zajištěn. S sebou, prosíme, tenisovou raketu ( pro začátečníky po domluvě dopředu lze zajistit půjčení), tenisovou obuv, přezůvky, sportovní oblečení, ručník, pití nebo láhev na pití, dopolední svačinku a kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Cena
9. - 13. července .... cena 3.100,- Kč
Cena
20. - 24. srpna .... cena 3.100,- Kč
Cena zahrnuje
Veškeré materiály pro výuku anglického jazyka, oběd, pitný režim, pronájem tenisových kurtů.

Slevy:

V případě účasti sourozenců nebo na obou termínech, sleva na druhého účastníka, respektive na druhé soustředění 300 Kč. Sleva pro členy SKT Planá nad Lužnicí 200 Kč.

Dotazy ohledně tenisové části směřujte na Marcelu Bacíkovou tel. 776.795.485 a ohledně angličtiny na Olgu Mojžíšovou tel. 777.242.174.

Přihláška na tenisové soustředění

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění Vaší přihlášky.


20. - 24. srpna


Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykTenisové soustředění s angličtinou 2018


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz