Angličtina - příprava na Cambridge English First

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAngličtina - příprava na Cambridge English First

výuka
90 min / týden
cena za pololetí
2880 Kč + učební materiály
termín
pondělí 15:00-16:30
učebnice
TARGET CAMBRIDGE ENGLISH: FIRST
kapacita
8 studentů
lektor
Amy
popis
Přípravný kurz na zkoušu Cambridge English First je pro všechny, kdo si chtějí upevnit a otestovat své pokročilé znalosti angličtiny. Je vhodný i pro studenty středních škol, kteří mohou zkoušku s předstihem složit místo maturity. Kurz povede rodilá mluvčí.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina - příprava na Cambridge English First
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAngličtina - příprava na Cambridge English First


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz