Angličtina pro dospělé B2

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé B2

výuka
90 min / týden
cena za pololetí
2600 Kč + učební materiály
termín
úterý 16:30-18:00
učebnice
Jetstream Intermediate
kapacita
8 studentů
lektor
Katka
popis
Tento kurz je určen pro dospělé, kteří již ovládají základy angličtiny a rádi by si své znalosti prohloubili. Pro kurz jsme zvolili novou moderní učebnici s interaktivními komponenty. Kurz zatím nebyl zahájen, stále se můžete přihlašovat.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina pro dospělé B2
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé B2


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz