Angličtina pro dospělé A1 - začátečníci

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé A1- začátečníci

výuka
90 min / týden
cena za semestr
2100 Kč + učební materiály (14 týdnů výuky)
termín
středa 15:30 - 17:00
učebnice:
Jetstream Beginner
kapacita
10 studentů
lektor
Markéta
popis
Kurz angličtiny určený úplným začátečníkům je vyučován českou lektorkou. Studenti se od počátku učí, jak vnímat a používat tento jazyk pomocí audiovizuálních pomůcek, neustálým používáním již naučených dovedností a pomocí dialogů. Důraz je kladen na komunikaci, ve výuce se zaměřujeme na oblasti slovní zásoby, kterou dospělí mohou využít v praktickém životě. Lekce probíhají v naší jazykové škole. Kurz bude probíhat od 13. června do 12. září. Po té bude možné navázat podzimním semestrem.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina pro dospělé A1 - začátečníci
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé A1- začátečníci


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz