Angličtina pro dospělé A1 - začátečníci 1

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé A1 - začátečníci 1

výuka
90 min / týden
cena za pololetí
2600 Kč + učební materiály
termín
středa 17:00-18:30
učebnice
Jetstream Beginner
kapacita
8 studentů
lektor
Katka
popis
Kurz angličtiny určený úplným začátečníkům, kteří ještě nemají žádnou předchozí zkušenost s angličtinou, je vyučován českou lektorkou. Studenti se od počátku učí, jak vnímat a používat tento jazyk pomocí audiovizuálních pomůcek, neustálým používáním již naučených dovedností a pomocí dialogů. Důraz je kladen na komunikaci, ve výuce se zaměřujeme na oblasti slovní zásoby, kterou dospělí mohou využít v praktickém životě. Lekce probíhají v naší jazykové škole. Začátek kurzu 19. září.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina pro dospělé A1 - začátečníci 1
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé A1 - začátečníci 1


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz