Angličtina pro dospělé - A2

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé - A2

výuka
90 min / týden
cena za pololetí
2700 Kč + učební materiály
termín
úterý 15:00 - 16:30
učebnice
Jetstream Elementary
kapacita
10 studentů
lektor
Markéta
popis
Pokračovací kurz angličtiny určený pro každého se základní znalosti anglického jazyka je vyučován českou lektorkou. Studenti se od počátku učí, jak vnímat a používat tento jazyk pomocí audiovizuálních pomůcek, neustálým používáním již naučených dovedností a dialogy. V tomto kurzu najdete příjemné prostředí zvídavých dam, které se učí angličtinu již čtvrtým rokem. Lekce probíhají v naší jazykové škole.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina pro dospělé - A2
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé - A2


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz