Angličtina pro dospělé - B1.2

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé - B1.2

výuka
60 min / týden
cena za pololetí
2400 Kč + učební materiály
termín
čtvrtek 17:30 - 18:30
učebnice
Jetstream Pre-intermediate
kapacita
10 studentů
lektor
Markéta
popis
Tento kurz je určen pro dospělé, kteří si chtějí upevnit znalosti na úrovni Pre-intermediate a posunout se o kousek dál. Kurz probíhá jedou týdně 60 minut a je určen pro všechny, kteří si chtějí osvojit angličtinu na základní komunikativní úrovni. Kurz je vyučován českou lektorkou v kombinaci s rodilou mluvčí.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina pro dospělé - B1.2
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé - B1.2


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz