Angličtina pro dospělé - B1

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé - B1

výuka
90 min / týden
cena za pololetí
2600 Kč + učební materiály
termín
čtvrtek 16:00-17:30
učebnice
Jetstream Pre-intermediate
kapacita
8 studentů
lektor
Katka
popis
Tento kurz angličtiny je určen pro mírně pokročilé (Pre-intermediate, B1) a je vyučován českou lektorkou. Každý, kdo prošel výukou na úrovni A2 - Elemetary, se může ke skupině přidat. K výuce používáme novou učebnici od nakladatelství Helbling Jetstream, která se zaměřuje na jazykové dovednosti, které využijete jak v práci tak v běžném životě. Lekce probíhají v naší jazykové škole každý čtvrtek od 16:00 – 17:30. Začátek 20.září.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina pro dospělé - B1
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykKurzy pro dospěléAngličtina pro dospělé - B1


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz