Angličtina pro děti 4 (In Motion 1)

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina pro děti 4 (In Motion 1)

výuka
45 min / týden
cena za pololetí
1900 Kč + učební materiály
termín
úterý 14:00-14:45
učebnice
In Motion 1
kapacita
6 dětí 1 volné místo
lektor
Olga
popis
Tento kurz angličtiny je určený dětem především šestých a sedmých tříd, které se chtějí zdokonalit v angličtině a nad rámec výuka na základní škole. Důraz je kladen na komunikaci. Kurz je vyučován českou lektorkou v naší jazykové škole v Soběslavi.Začátek kurzu 19.září.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Angličtina pro děti 4 (In Motion 1)
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina pro děti 4 (In Motion 1)


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz