In Motion angličtina pro děti 6. - 7. tříd

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyIn Motion pro děti 6. - 7. tříd

výuka
50 min / týden
cena za pololetí
1980 Kč + učební materiály
termín
středa 13:45-14:30
učebnice
In Motion 1
kapacita
8 dětí
lektor
Marketa a Amy
popis
Tento kurz angličtiny je určený dětem především šestých a sedmých tříd, které se chtějí zdokonalit v angličtině nad rámec základních školních znalostí. Důraz je kladen na komunikaci a letos i nově děti budou moci své znalosti porovnat s úrovní cambridgeských zkoušek YLE. Kurz je vyučován českou lektorkou a rodilou mluvčí v naší jazykové škole v Soběslavi.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Beep angličtina pro děti 3
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyIn Motion pro děti 6. - 7. tříd


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz