Příprava na KET for schools

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyPříprava na KET for schools

výuka
60min / týden
cena za pololetí
2100 Kč + učební materiály
termín
pondělí 14:30 - 15:30
učebnice
Target KET for School
kapacita
8 žáků
lektor
Illy
popis
Tento kurz je pro žáky druhého stupně základních škol, kteří si chtějí zdokonalit své znalosti angličtiny a nabyté vědomosti si pak mohou otestovat a získat mezinárodně uznávanou zkoušku. Kurz je vyučován rodilou mluvčí v prostorách naší jazykové školy v Soběslavi. K výuce jsme zvolili učebnici z produkce nakladatelství Richmond, která procvičuje dovednosti nutné ke zkoušce a zároveň je zábavná, komunikativní a vytvořená tak, aby se žáci při přípravě nenudili. Kurz doporučujeme pro žáky, kteří se chtějí věnovat angličtině nad rámec učiva na základní škole.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Příprava na KET for schools
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyPříprava na KET for schools


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz