Wattsenglish s Amy 2

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyWattsenglish s Amy 2

výuka
45min / týden
cena za pololetí
2100 Kč + učební materiály
termín
pondělí 14:15 - 15:00
učebnice
metoda Wattsenglish, učebnice Wow, CD + DVD
kapacita
5 - 8 dětí
lektor
Amy, Markéta
popis
Kurz angličtiny založený na metodě Wattsenglish je ideální pro děti, které již mají zkušenosti s angličtinou ze školy a školky (minimálně 2 - 3 roky) a chtějí s Amy pokračovat dál. Kurz doporučujeme dětem, které mají o angličtinu zájem, baví je, nedělá jim problém kontakt s rodilou mluvčí a začínají si již osvojovat základy čtení a psaní v anglickém jazyce. Steve a Maggie jim budou velkými pomocníky při zdokonalování se v angličtině. Kurz bude probíhat v prostorách jazykové školy v Soběslavi.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Wattsenglish s Amy 2
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyWattsenglish s Amy 2


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz