Angličtina pro nejmenší (Wattsenglish Blue)

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina pro nejmenší (Wattsenglish Blue)

výuka
45min / týden
cena za pololetí
2200 Kč (cena zahrnuje učebnici, DVD, CD)
termín
pondělí 13:00 - 13:45
učebnice
metoda Wattsenglish, učebnice Wow Blue, CD + DVD
kapacita
max. 6 dětí
lektor
Markéta
popis
Kurz angličtiny založený na metodě Wattsenglish je ideální pro děti, které si chtějí osvojit základy angličtiny zábavnou, přirozenou cestou. Učit se budeme pomocí WOW! materiálů, známé postavy - britský učitel Steve a jeho kamarádky straka Maggie vás budou provázet celou učebnicí. Celá hodina je vedena v anglickém jazyce. Snížili jsme maximální počet dětí v kurzu na 6!!! Předešlá zkušenost s angličtinou není nutná. Kurz zatím nebyl otevřen, stále je možné se přihlásit.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Angličtina pro nejmenší (Wattsenglish Blue)
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina pro nejmenší (Wattsenglish Blue)


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz