Beep angličtina pro děti 2

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyBeep angličtina pro děti 2

výuka
45min / týden
cena za pololetí
2100 Kč + učební materiály
termín
čtvrtek 15:00-15:45
učebnice
Beep 3
kapacita
8 dětí
lektor
Markéta, Amy
popis
Tento kurz angličtiny je určený především pro děti, které jej již navštěvovaly v loňském roce a chtějí se i nadále zlepšovat v anglickém jazyce. Přidat se může každý, kdo má již zkušenosti s angličtinou a osvojil si základy čtení a psaní (3. až 5. třída). Kurz je vyučován zábavnou formou plnou her a písniček, které budou děti motivovat k učení. Je veden českou lektorkou s bohatými zkušenostmi s výukou malých dětí. A učebnicí je budou provázet nejen postavičky čtyř dětí, ale i robot Beep a jeho kamarád Robby.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Beep angličtina pro děti 2
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyBeep angličtina pro děti 2


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz