Angličtina maturitní příprava

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina maturitní příprava

výuka
60 min / týden
cena za pololetí
2200 Kč + učební materiály
termín
pátek 14:O0-15:00
učebnice
Maturita Activator
kapacita
5 - 8 studentů
lektor
Markéta, Amy
popis
Tento kurz je určen všem studentům, kteří se chystají v letošním školním roce úspěšně složit maturitní zkoušku z anglického jazyka. Je vyučován českou lektorkou s mnohaletými zkušenostmi s přípravou na tuto zkoušku a rodilou mluvčí. Lekce probíhají v naší jazykové škole každý pátek odpoledne. V případě zájmu je možné otevřít kurz dvouletý.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina maturitní příprava
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina maturitní příprava


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz