Angličtina - intenzivní příprava k maturitě

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina - intenzivní příprava k maturitě

výuka
90 min / týden
cena za kurz (10 výukových jednotek)
2000 Kč + učební materiály
termín
pátek 14:00 - 15:30 (začátek kurzu 8. 3. 2019)
učebnice
Maturita s nadhledem
kapacita
3 - 5 studentů
lektor
Jiřina
popis
Tento kurz je určen všem studentům, kteří se chystají v letošním školním roce úspěšně složit maturitní zkoušku z anglického jazyka. 8 výukových jednotek se budete věnovat přípravě na didaktický test a 2 krát 90 min na část ústní.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.


Angličtina maturitní příprava
Stiskem tlačítka „objednat kurz“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zaslání předběžné objednávky jazykového kurzu v naší společnosti. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina - intenzivní příprava k maturitě


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2018 machina.cz