Prázdninové kurzy angličtiny

Aktuální informace

Jazyk.cz: › Aktuality

Prázdninové kurzy angličtiny


I letos si můžete vybrat z našich jazykových kurzů, které budou probíhat o letních prázdninách.

Get it right

Pro nastávající středoškoláky, kteří si chtějí před začátkem školního roku v nové škole zopakovat znalosti ze základní školy a doplnit případné nedostatky.
více informací o kurzu ›

Příprava na Cambridge English First podzim 2017

Příprava na zkoušky FCE zaměřená na mluvený projev a na opakování jednotlivých částí. Součástí je i zkouška nanečisto. Kurz je určen pro všechny, kteří jsou již na požadované úrovni B2 a rádi by si před samotnou zkouškou osvojili formát jednotlivých částí zkoušky.
více informací o kurzu ›

Zábavný týden s angličtinou - Explore English with Illy

Příměstský letní tábor pro motivované děti (10-14 let), které angličtina baví. Pět hodin intenzivní angličtiny s mladou rodilou mluvčí v menší skupině se zaměřením na zlepšení všech komunikačních schopností. Děti se budou ve stylu Our World od National Geographic dozvídat o světě lidí i zvířat v angličtině prostřednictvím her, projektů i výletů po blízkém okolí.
více informací o kurzu ›

Summer with real English

Kurz pro mírně až středně pokročilé zaměřený na živou angličtinu prostřednictvím TED Talks.
více informací o kurzu ›
Jazyk.cz: › Aktuality


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz