Prázdninové kurzy angličtiny

Angličtina pro teens (8. - 9. třída, víceleté gymnázium)

Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina pro teens (8. - 9. třída, víceleté gymnázium)

výuka
60min / týden
cena za pololetí
1800 Kč + výukové materiály
termín
středa 15:00 - 16:00
učebnice
kapacita
8 žáků
lektor
Amy a Marketa
popis
Angličtina pro teens je vhodná pro žáky konečných ročníků základních škol, kteří si chtějí shrnout, zopakovat a upevnit vědomosti nabyté během ZŠ než půjdou na střední školu. Doporučujeme i pro studenty víceletých gymnázií.

Objednávka

Prosíme o kompletní vyplnění tohoto formuláře. Po odeslání Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky.Angličtina pro teens (8. - 9. třída, víceleté gymnázium)
Důležité informace: Všeobecné obchodní podmínky jazykové školy.Jazyk.cz: › Kurzy pro veřejnostAnglický jazykAnglický jazyk pro děti, školáky a studentyAngličtina pro teens (8. - 9. třída, víceleté gymnázium)


Jazyková škola v Soběslavi


Profesionální výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 studentů, můžeme tak klást důraz na komunikativní a praktické využití jazyka. Výukové materiály volíme dle přání a potřeb studentů, vždy se jedná o tituly využívající moderní technologie, s visualizovaným přistupem, který usnadňuje utvářet si představu o cílovém jazyku.

Učebnice podle kterých učíme...Mgr. Olga Mojžíšová - Books & Books s.r.o.
Vesce 65, 392 01 Vesce

Vytvořili © 2010-2017 machina.cz